iCopy - Simple Photocopier

Hızlı Bir Biçimde Kopyalama Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 864 KB
  • Version 1.62
  • Dil İngilizce
  • Firma Matteo Rossi
iCopy - Simple Photocopier uygulaması ile sadece bir tek düğmeye basarak belgelerinizi yada resimlerinizi fotokopiye ve tarayıcıya gönderebilir ve hatta yazıcıylada özdeşik olarak çalışarak gerekli tüm evraklarınızı detaylı bir biçimde inceleyebileceğiniz

 iCopy - Simple Photocopier uygulaması ile sadece bir tek düğmeye basarak belgelerinizi yada resimlerinizi fotokopiye ve tarayıcıya gönderebilir ve hatta yazıcıylada özdeşik olarak çalışarak gerekli tüm evraklarınızı detaylı bir biçimde inceleyebileceğiniz profesyonel bir yazılımdır.

iCopy - Simple Photocopier uygulaması ile sadece bir tek düğmeye basarak belgelerinizi yada resimlerinizi fotokopiye ve tarayıcıya gönderebilir ve hatta yazıcıyla da özdeşik olarak çalışarak gerekli tüm evraklarınızı detaylı bir biçimde inceleyebileceğiniz profesyonel bir yazılımdır.

iCopy - Simple Photocopier yazılımı çok kolay kullanıma sahip olması ve kullanıcıya bir çok avantaj sağlayarak işlerini hafifletmesinden dolayı sıklıkla kullanılan bir programdır. Yazılım sade ve basit arayüzü ile parlaklık, kontrast, kopya sayısı gibi girdileri ve özellikleri tarayıcıya direkt olarak aktarmanızı sağlamaktadır.

Daha Fazla Göster
iCopy - Simple Photocopier indir